flexheader3

Mentőkutya

Egyesületünk mentőkutyáinak továbbképzése, viszgáztatása, a gyakorlatokra illetve bevetésekre való eljutásunk jelentős anyagi terhet jelentenek az Egyesületünk számára. Bevételeink ezeknek a kiadásoknak csak egy részét tudják fedezni. 

A képzésekhez használt akadálypark elavult, felújítása, cserére, bővítésre szorulna. A továbbképzéseket, gyakorlatokat, vizsgákat, idegenpályás térningeket jelenleg a mentőkutyások maguknak finanszírozzák.  

Tagjai vagyunk több regionális és nemzeti mentési egységnek, a katasztrófavédelemnél reisztrálva vagyunk, valamint nemzeti bevethetőségi engedéllyel rendelkezünk. 

Ahhoz hogy a lehető legtöbb helyen segíteni tudjuk, nekünk is segítségre van szükségünk. 

Kérünk midnenkit, aki teheti támogassa munkánkat erre a linkre kattintva

comments

Elérhetőségeink

Szepesi Gábor

Tel.: +36-31/784-09-89

email: gubbi13@gmail.com ,

borsoddogsport@gmail.com

Térkép

SFbBox by smarthappybirthdaywishes.com